GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Miniatyrer 13094078
*
nr 1309 4078
Miniatyrer
2 st. Keramik. Signerade. Höjd: 3-11 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 februari 2020
kl 19:47:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 17:02:52
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik miniatyrer
-
9365 Miniatyrer
5 st. Varav 3 st. Carl-Harry Stålhane (1920-1990),..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:47
*
Miniatyrer
nr 1309 4078
Miniatyrer
2 st. Keramik. Signerade. Höjd: 3-11 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 februari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/2 17:02:52 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik miniatyrer
-
9365 Miniatyrer
5 st. Varav 3 st. Carl-Harry Stålhane (1920-1990),..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:47